Nowa wersja serwisu - uruchomienie

Re: Nowa wersja serwisu - uruchomienie

Postprzez nocnamalpa » 28 gru 2014, o 19:46

Szkoda,ze nie zaanonsował Pan ze nawet przy zmianie ceny do 300 pkt przy 5 pierwszych transkacjach jest juz niealtualne ,wiedziałam o zmianie w rabatach w przedmiotach wystawionych wiecej niz pół roku temu ale nie dla 5 pierwszych transakcji !a nawet jak sie prosi o zmiane ceny i ktos ja zaakceptuje to nawet jak sie zauwazy brak znaczka - 50% to i tak nic nie mozna zrobic bo traksakcja sama sie akceptuje , w poprzedniej wersji mogłam po prostu nie pobrac ksiazki ,to nie fair
nocnamalpa
 
Posty: 39
Dołączył(a): 6 lis 2011, o 13:57

Re: Nowa wersja serwisu - uruchomienie

Postprzez admin » 28 gru 2014, o 20:46

nocnamalpa napisał(a):Szkoda,ze nie zaanonsował Pan [...]

Odpowiednie ostrzeżenie wyświetlane jest zawsze na stronie z formularzem składania propozycji oraz na stronie z potwierdzeniem złożenia propozycji. W żaden sposób nie można już było tego dosadniej zrobić.

Szczegóły w innym wątku: http://www.finta.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=957
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Nowa wersja serwisu - uruchomienie

Postprzez nocnamalpa » 28 gru 2014, o 21:19

Jednak nadal uwazam ze na forum mozna było to umescic na liscie najwazniejszych zmian jak sam
pan podkreslił bo to jest konkretna zmiana bo np zastąpienie schowku na przedmioty obserwowane albo lista znajomych az takowa nie jest
nocnamalpa
 
Posty: 39
Dołączył(a): 6 lis 2011, o 13:57

Re: Nowa wersja serwisu - uruchomienie

Postprzez BlueBird » 30 gru 2014, o 10:15

admin napisał(a):
BlueBird napisał(a):Okienka są przezroczyste i słabo widać tekst

Tak nie powinno być. Czy mogę prosić o zrzut ekranu pokazujący ten problem? Do wykonania zrzutu można użyć funkcji "Zgłoś problem" widocznej w dolnym prawy rogu ekranu.


Aktualnie okienka już działają, bo wczoraj dostałam kilka wiadomości. Być może przedtem coś się zawiesiło. Gdyby problem się jeszcze pojawił to oczywiście go zgłoszę i zrobię zrzut ekranu.
BlueBird
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 lut 2014, o 11:17

Re: Nowa wersja serwisu - uruchomienie

Postprzez limonkaie » 30 gru 2014, o 15:34

Czy tylko ja mam problem ze zmianą liczby punktów za wystawiony przedmiot czy to ogólna epidemia? Odkąd jest nowa wersja serwisu nie mogę zmienić żadnej liczby punktów. Niby wchodzę w edycję przedmiotu, wprowadzam nową liczbę i zapisuję, wyskakuje mi też zielona belka, że zmiany zostały zapisane, ale liczba punktów przy przedmiocie wcale się nie zmienia. Czy jest na to jakaś rada?
limonkaie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 09:40

Re: Nowa wersja serwisu - uruchomienie

Postprzez Ananka » 30 gru 2014, o 17:02

za II razem wchodzi. admin już wie

ja zmieniałam dwa razy. wystarczy wejsc i od nowa poprawic. i już jest OK
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: Nowa wersja serwisu - uruchomienie

Postprzez admin » 30 gru 2014, o 21:38

Błąd z zapisem ceny został już poprawiony.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Nowa wersja serwisu - uruchomienie

Postprzez wieczorem » 31 gru 2014, o 19:38

Boję się teraz logować na fintę. Nie ogarniam tych zmian, nie mogę nic znaleźć nie mówiąc o dodawaniu czegoś nowego, chaos ogólny. Modlę się, żeby nikt ode mnie nic nie pobrał, bo nie wiem, co wtedy zrobić?
wieczorem
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 cze 2012, o 09:04

Re: Nowa wersja serwisu - uruchomienie

Postprzez Ananka » 31 gru 2014, o 21:55

eee nie jest tak źle. wszystko w tych samych miejscach co wcześniej tylko są guziki, ładniej jest. Nowe jest... inne, ale nie gorsze przecież. Dasz radę!

Na str gł zaraz po prawej stronie wyszukiwarki, u góry strony głównej, masz wielgachny ładny przejrzysty guzik "DODAJ PRZEDMIOT" klikasz, a tam już kolejne guziki czekają złaknione, byś je pomacała ;) Wszystkie z ładnymi intuicyjnymi ikonkami kategorii. Wszystko cudne i wygodne!
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: Nowa wersja serwisu - uruchomienie

Postprzez nelly070707 » 12 sty 2015, o 21:21

czy jest post odnoście zgłaszania poprawek do nowej wersji serwisu?
nelly070707
 
Posty: 311
Dołączył(a): 11 sie 2011, o 11:27
Lokalizacja: Lubin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron