Prosimy o Wasze opinie

Prosimy o Wasze opinie

Postprzez admin » 11 mar 2013, o 16:56

Już niedługo planujemy start kampanii reklamowej, na potrzeby której stworzona została strona promocyjna serwisu (landing page). Na stronie tej chcielibyśmy zamieścić m.in. referencje użytkowników. Jeśli ktoś z Was chciałby przesłać nam swoją opinię na temat Finty, którą moglibyśmy umieścić na stronie promocyjnej, będziemy bardzo wdzięczni. Chcielibyśmy również żeby opinie nie były anonimowe. W związku z tym prosimy o załączenie również sposobu, w jaki opinia może zostać podpisana - może to być imię i nazwisko i/lub nazwa użytkownika. Jeśli prowadzisz bloga możemy również zamieścić przy Twojej opinii jego adres, oczywiście jeśli się na to zgodzisz.

Opinie prosimy przesyłać na adres [email protected]. Zastrzegamy sobie możliwość wyboru opinii, które zostaną zamieszczone na stronie.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Prosimy o Wasze opinie

Postprzez admin » 23 mar 2013, o 21:52

Wasza opinia znajdzie się na stronie http://www.finta.pl/lp-ks, na którą to stronę przekierowuje reklama google adwords.

Jeśli jesteś właścicielem bloga i zgodzisz się na podanie adresu url, będzie to darmowa reklama Twojego bloga, którą zobaczą tysiące odwiedzających.

Prosimy o nadsyłanie opinii. Tylko 2-3 zdania, To naprawdę niewielki koszt.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron