Najnowsza wersja aplikacji

Najnowsza wersja aplikacji

Postprzez admin » 24 sty 2013, o 22:14

W niedzielę 20 stycznia 2013 w końcu pojawiła się zapowiadana już od dawna nowa wersja aplikacji. Oprócz grafiki zmianie uległa również funkcjonalność pewnych elementów portalu.

Wyszukiwanie

Wyszukiwanie uległo gruntownej zmianie. Zmienił się mechanizm wyszukiwania po stronie serwera. Ujednolicony został interfejs graficzny wyszukiwania. Domyślnie szukana fraza nie jest sprawdzana w opisie przedmiotu - realizowane jest to dopiero po zaznaczeniu takiej opcji przez użytkownika.

Wyszukiwanie zostało wprowadzone również na liście wszystkich dokonanych wymian, na liście przedmiotów wybranego użytkownika oraz na liście wymian, w których udział brał wybrany użytkownik.

Przedmioty wyróżnione

Zmianie uległa forma prezentacji przedmiotów wyróżnionych. Na stronie głównej oraz na górze każdej strony z listą przedmiotów z danej kategorii wyświetlane są po 4 przedmioty wyróżnione z tej kategorii. Przedmioty te wyświetlane są losowo przy każdym wyświetleniu strony. Warunkiem wyświetlenia przedmiotu jest posiadanie zdjęcia. Każdy przedmiot wyróżniony wyświetlany na liście w swojej kategorii posiada również wyróżniające się tło.

Nowa kategoria Muzyka

Przedmioty z tej kategorii od dawna stanowiły dość znaczny udział w ramach kategorii Inne. Teraz doczekały się własnej kategorii.

W związku z tym, że właściciel przedmiotu nie może zmienić kategorii, w której przedmiot został wystawiony, wszystkie przedmioty z kategorii Inne, które powinny znaleźć się w kategorii Muzyka, zostaną przeniesione tam przez administratora. Duża część została już przeniesiona, w najbliższym czasie uporządkowana zostanie reszta.

Atrybut "Kategoria" w przedmiotach z kategorii Inne

Muzyka doczekała się własnej kategorii natomiast pozostałe przedmioty z kategorii Inne mogą być teraz lepiej opisane poprzez przypisanie odpowiedniej wartości atrybutu "Kategoria". Na liście znajdują się m.in kosmetyki, biżuteria, odzież, itd.

Paczkomat Inpost

Pojawiła się również nowa forma wysyłki: "paczkomat Inpost"

Funkcjonalność dostępna już wkrótce

1. Lista wszystkich użytkowników włącznie z możliwością wyszukiwania i filtrowania.
2. "Czarna lista" - blokowania użytkowników i zarządzanie listą zablokowanych
3. Lista znajomych - dodawanie so znajomych i zarządzanie listą znajomych
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron