Strona 1 z 1

Dodawanie do listy ignorowanych

PostNapisane: 22 lip 2012, o 20:44
przez admin
Niedawno dwóch użytkowników zadało pytanie, jak można dodać kogoś do listy ignorowanych. Pewnie nie wszyscy zdają sobie nawet z tego sprawę, że na fincie jest coś takiego, co nazywa się "Lista ignorowanych użytkowników", na domiar złego ukryta w menu "Lista znajomych" :)

Okazało się w trakcie rozwijania serwisu i różnych zmian, które miały miejsce, zagubiła się gdzieś opcja dodawania użytkownika do listy ignorowanych. Tak więc w tej chwili lista ignorowanych istnieje ale od jakiegoś czasu (niedługo minie rok) nikogo nie można do tej listy dodać.

Nie będę w takim razie opowiadał, jak to działało kiedyś, a skupię się na tym, jak będzie to wyglądać, kiedy już przywrócimy tę funkcjonalność. A więc użytkownika będzie można dodać i usunąć z listy ignorowanych z dwóch poziomów: z wątku rozmowy (konwersacji) oraz z profilu danego użytkownika (wyświetlanego również na stronie ze szczegółami przedmiotu wystawianego do wymiany). Jeśli dodamy użytkownika do listy ignorowanych to w konsekwencji nie będzie on mógł wysłać do nas wiadomości, zaproponować ceny przedmiotu, ani zamówić naszego przedmiotu. Warunek ten będzie też działał w drugą stronę, tzn my również nie będziemy mogli wysłać wiadomości do tego użytkownika, zaproponować ceny za jego przedmiot ani zamówić jego przedmiotu.

Mam nadzieję, że funkcjonalność ta pojawi się już niedługo.

Re: Dodawanie do listy ignorowanych

PostNapisane: 23 lis 2012, o 11:11
przez boopoland
Czy coś dzieje się w tym temacie? :)

Re: Dodawanie do listy ignorowanych

PostNapisane: 23 lis 2012, o 15:08
przez admin
Dzieje się i to dużo :) Nie tylko w tym temacie ale też w kilku innych. Razem z nową grafiką w serwisie pojawią się również zapowiadane od dawna nowe funkcjonalności.

W innym wątku pojawiły się jakieś obietnice dotyczące terminu. Niestety, jak to w życiu bywa, nie udało się go dotrzymać. Mam nadzieję, że zmiany wejdą w życie jeszcze w tym roku.