Eastwood mistrz...

Podziel się swoją opinią na temat filmów

Eastwood mistrz...

Postprzez cycunio » 3 lip 2011, o 22:29

Mija leniwa niedziela...za oknem chlapa, pogoda nie sprzyja popołudniowym eskapadom...nawet cotygodniowa, weekendowa pielgrzymka do domu rodzinnych uciech (supermarket:) nie wydaje się atrakcyjna formą spędzenia czasu...coż miałem zrobic...sięgnąłem po film, który ktoś jakis czas temu mi polecił... Hereafter "Medium" w reżyserii Clinta Eastwooda...to już nie pierwszy film w jego reżyserii, który oglądałem z takim zaciekawieniem...niby powolny (choc otwarcie "wybałusza gały", ale potem tempo spada) jednak kunszt z jakim historia jest opowidziana godny jest conajmniej przyklaśniecia:)...
Ze względu na dzisiejszy "seans" postanowilem przypomniec sobie jego poprzednie filmy...i zwrocic sie do Was z zapytaniem..czy Wy także macie jakiegoś ulubionego rezysera...moze rownież Eastwooda..? Kogo i dlaczego? Kogo jeszcze polecilibyście na leniwe niedzielne popołudnia, chętnie wysłucham Waszych opinii i porad..a w przyszła niedziele obejrzę coś z Waszych ulubionych filmów...
cycunio
 
Posty: 26
Dołączył(a): 12 maja 2011, o 21:59

Re: Eastwood mistrz...

Postprzez Annkos » 27 cze 2023, o 22:12

Jeśli dobrze rozumiem pytanie jest o aktora czy o film? Bo to dość szerokie pojęcia i z tej i drugiej strony.

Seriale są bardzo niebezpieczne, bo pochłaniają masę czasu, mimo że często są bardzo ciekawe. A filmy to znowu co do 1 aktora, nie są takie same i równe sobie.
Annkos
 
Posty: 8
Dołączył(a): 27 cze 2023, o 10:01


Powrót do Dyskusje o filmach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron