Strona 1 z 1

Rabat półroczny w nowej wersji Finty

PostNapisane: 28 wrz 2014, o 12:20
przez RedAngel
Chciałam się upewnić co do jednej kwestii dotyczącej naszych ulubionych rabatów półrocznych w nowej wersji.
Wiemy już po testach, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami admina rabat półroczny będzie działał po 6 miesiącach od ostatniej modyfikacji przedmiotu a nie po 6 miesiącach od daty wystawienia.
Czy jeżeli ja dzisiaj przecenię lub w inny sposób zmodyfikuję swoje przedmioty z rabatem półrocznym to w momencie wejścia nowej wersji te rabaty mi znikną i będę musiała czekać 6 miesięcy od dzisiaj, czy nowa wersja startuje ze stanem wszystkiego na dzień upgradu i dopiero modyfikacje po tej dacie będą powodowały utratę rabatu?

Re: Rabat półroczny w nowej wersji Finty

PostNapisane: 29 wrz 2014, o 01:07
przez delvet
Ta kwestia ujawni się dopiero w czasie wprowadzenia nowej wersji.
Poczekamy, zobaczymy ... i ewentualnie nie będziemy modyfikować.

Re: Rabat półroczny w nowej wersji Finty

PostNapisane: 29 wrz 2014, o 15:33
przez admin
Jeżeli nowa wersja zostanie upubliczniona powiedzmy 1 listopada, to wszystkie przedmioty, które zakwalifikowały się do półrocznych rabatów przed 1 listopada, nie utracą rabatów. Jeśli jednak po 1 listopada przedmiot z dostępnym półrocznym rabatem zostanie zmodyfikowany, rabat niestety zniknie. Jeśli po 1 listopada zmodyfikujemy jakikolwiek przedmiot, bez względu na to, czy kwalifikuje się już do półrocznego rabatu, czy jeszcze nie, na półroczny rabat będzie musiał czekać 6 miesięcy.