Punkty zjadło i cisza.

Pytania i odpowiedzi dotyczące funkcjonalności serwisu

Punkty zjadło i cisza.

Postprzez Soulmate » 17 sie 2011, o 18:20

Co zrobić gdy ktoś chce "kupić" książkę, zaznacza że bierze, punkty znikają i nie dzieje się nic więcej? Tak się stało w przypadku mojej koleżanki - nie dostała żadnej informacji co i jak, a ja (jako "oddająca" przedmiot) również nie otrzymałam o tym żadnej wiadomości, że coś ode mnie "kupiono". Co jest grane?
Zakładkę "jak to działa" przeglądnęłam ale nie było o tym mowy.

Z góry dzięki za odpowiedź :)
Soulmate
 
Posty: 11
Dołączył(a): 16 sie 2011, o 15:50

Re: Punkty zjadło i cisza.

Postprzez Draakhan » 17 sie 2011, o 18:37

Obydwie strony transakcji powinny dostać maila z informacją. Jednak na Twojej liście transakcji nie ma żadnej transakcji, więc pewnie koleżanka coś nie tak zrobiła. Być może kliknęła tylko przycisk 'Zamawiam', a nie przeszła kolejnego kroku z potwierdzeniem zamówienia i wyborem sposobu wysyłki.
Draakhan
 
Posty: 88
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 17:07

Re: Punkty zjadło i cisza.

Postprzez admin » 17 sie 2011, o 19:41

Proszę o informację, kim był użytkownik zamawiający i jaki przedmiot został zamówiony. Czy przedmiot ten jest nadal dostępny na liście Pani przedmiotów?
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Punkty zjadło i cisza.

Postprzez Soulmate » 17 sie 2011, o 22:33

Nick: Lena173, przedmiot: http://www.finta.pl/ksiazka.grzmot-ciszy
Najlepiej to po prostu oddajcie punkty Lenie, a do transakcji nie musi dojść...
Soulmate
 
Posty: 11
Dołączył(a): 16 sie 2011, o 15:50

Re: Punkty zjadło i cisza.

Postprzez admin » 18 sie 2011, o 06:26

Skontaktowałem się z użytkownikiem Lena173 w celu uzyskania informacji na temat tej tajemniczej transakcji.

Czy książka w trakcie próby zamówienia była wyceniona na 130 punktów?

Poniżej to, co wiem o użytkowniku Lena173:

0 wystawionych przedmiotów
0 transakcji
0 punktów

Jeśli punkty zostały pobrane za książkę to by oznaczało, że na koncie użytkownika Lena173 przed transakcją musiało być 130 punktów. Skąd te punkty pochodziły?

Dodam również, że wszystkie informacje będą mogły zostać zweryfikowane przez analizę archiwum bazy danych.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Punkty zjadło i cisza.

Postprzez admin » 18 sie 2011, o 08:55

Po sprawdzeniu w bazie wszystkich transferów punktów widać, że użytkownik Lena173 nie dostał od nikogo żadnych punktów. Żadnych punktów nie zyskał również w ramach transakcji wymiany ponieważ w żadnej nie uczestniczył. W związku z tym wniosek z mojej strony jest jeden - użytkownik Lena173 nie mógł nabyć żadnego przedmiotu ponieważ nie posiadał punktów.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Punkty zjadło i cisza.

Postprzez Soulmate » 18 sie 2011, o 19:44

Hmm... a więc sprawa rozwiązała się sama :) No cóż, a więc musiała zajść jakaś chwilowa pomyłka gdy Lena zamawiała. No nie wiem... :D
Soulmate
 
Posty: 11
Dołączył(a): 16 sie 2011, o 15:50


Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron