Pomożecie? Pomożemy!

Pytania i odpowiedzi dotyczące funkcjonalności serwisu

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez nutkab » 2 lis 2011, o 18:29

Może chodzi o przedmioty wyróżnione - zawsze są u góry, niezależnie od sortowania.
nutkab
 
Posty: 76
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 07:40

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez gosiaw » 30 gru 2011, o 16:27

Nie jest to dla mnie jasne - czy bez przeprowadzenia operacji potwierdzenia tożsamości może ktoś ode mnie coś pobrać? Czy wystawione przeze mnie przedmioty stają się dostępne dopiero gdy potwierdzę tożsamość?
gosiaw
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 14:57

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez izabellag » 30 gru 2011, o 16:47

Potwierdzenie tożsamości ma znaczenei tylko dla nowych użytkowników, zmniejsza "podatek od sprzedaży". książki możesz normalnie oddawać, tylko dostaniesz za nie mniej punktów.
izabellag
 
Posty: 38
Dołączył(a): 13 lip 2011, o 09:33

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez admin » 30 gru 2011, o 17:30

Ja tylko potwierdzę. Weryfikacja tożsamości jest opcjonalna. Przedmioty można wystawiać do wymiany oraz zamawiać przedmioty innych użytkowników bez względu na to, czy konto zostało zweryfikowane, czy nie. Dodatkowo po zweryfikowaniu tożsamości obniżany jest "podatek od wymiany" z 10% do 5%.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez biblioteka » 31 gru 2011, o 23:28

Witam! Jestem tu nowa, wystawiłam kilka książek- dosć łatwo, ale od wczoraj mam problem. Chciałam wystawić kolejne pozycje, ale przy otwieraniu zakładki "moje przedmioty'" pojawia mi się komunikta "brak połaczenia z serwerem.". Mogę przeglądać wiele stron, ale niedostepnne jest też: znajomi i wiadomości. Kilka razy restartowałam komputer i raz udało mi się dodać 1 ksiązkę, teraz znowu nic. Czy to wina mojego komputera? dostawcy internetu (radiowy), czy jeszcze coś innego? Acha, na forum też nie mogłam pisać (dopiero teraz mi się udalo), a czytać mogłam. Pozdrawiam - bibliotekarka :)
Ostatnio edytowano 1 sty 2012, o 02:15 przez biblioteka, łącznie edytowano 1 raz
biblioteka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 27 gru 2011, o 15:38

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez admin » 1 sty 2012, o 01:10

Witam w Nowym Roku!

biblioteka napisał(a):Chciałam wystawić kolejne pozycje, ale przy otwieraniu zakładki "moje przedmioty'" pojawia mi się komunikta "brak połaczenia z serwerem.". Mogę przeglądać wiele stron, ale niedostepnne jest też: znajomi i wiadomości.

Jeśli to możliwe to proszę spróbować połączyć się z innego komputera i/lub poprzez innego dostawcę internetu. To pozwoli nam wyeliminować czynnik techniczny po stronie użytkownika.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez biblioteka » 1 sty 2012, o 02:13

Spróbuję w poniedziałek, ze służbowego :) Dziękuję! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
biblioteka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 27 gru 2011, o 15:38

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez gosiaw » 3 sty 2012, o 13:42

admin napisał(a):Ja tylko potwierdzę. Weryfikacja tożsamości jest opcjonalna. Przedmioty można wystawiać do wymiany oraz zamawiać przedmioty innych użytkowników bez względu na to, czy konto zostało zweryfikowane, czy nie. Dodatkowo po zweryfikowaniu tożsamości obniżany jest "podatek od wymiany" z 10% do 5%.


Rejestrowałam się przed 29.11.2011, więc chyba weryfikacja bądź nie nie powinna mieć wpływu. Dobrze myślę?
(Tak czy owak pytam tylko dla pełnej jasności, bo się zweryfikowałam.)
gosiaw
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 14:57

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez admin » 3 sty 2012, o 17:15

Wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed 29.11.2011 są zwolnieni z podatku. Informacja o podatku obowiązującym użytkownika widoczna jest (tylko wtedy, gdy wartość podatku jest większa o 0) na stronie dodawania/edycji przedmiotu i wygląda jak na załączonym obrazku.
Załączniki
Serwis wymiany - Wymiana książek, filmów, gier - Finta.pl-171112.png
Serwis wymiany - Wymiana książek, filmów, gier - Finta.pl-171112.png (5.94 KiB) Przeglądane 10770 razy
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez IDIS » 5 lut 2012, o 22:25

Witam serdecznie :) Jestem tu nowy i mam jak narazie dwa pytanka :)

1. Mam na "zbyciu" kilka gier i chciałbym się ich pozbyć.
Problem w tym, że te gry są z "Gazet".
Czy mogę wystawić takie gry w serwisie? Czy jest to dozwolone?

2. Czy w dziale Inne można wystawiać "wszystko"?
Np. Czy mogę wystawić do wymiany jakieś ubranie, czy nawet samochód? (Samochód to tylko taki przykład) :)
IDIS
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 20:45

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron