Pomożecie? Pomożemy!

Pytania i odpowiedzi dotyczące funkcjonalności serwisu

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez admin » 5 lut 2012, o 22:43

Jeśli gry można legalnie sprzedać, to można je również wymienić np. na fincie. Z tego co się orientuję, gry/filmy dołączane do czasopism/gazet mogą być sprzedawane tylko z tymi czasopismami/gazetami. Często odpowiednia informacja dołączana jest do gry/filmu (np. na okładce).

W kategorii Inne można wystawić wszystko, co nie jest książką, grą lub filmem. Mogą to być ubrania, może to być również samochód - pytanie tylko, na co można wymienić samochód :)
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez Kira » 21 maja 2012, o 22:09

Zwerbowałem 2 użytkowników, i nie dostałem żadnych punktów... Minął już prawie tydzien. Wszystko zgodnie było zrobione z procedurą...
Miałem na oku książkę i brakowało mi do niej 10pkt... Po czym akcje wykupił ktoś inny. Prosiłbym o jak najszybsze rozwiązanie mojego problemu.
Kira
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 maja 2012, o 23:51

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez admin » 22 maja 2012, o 06:01

Na adres mailowy użytkownika Kira wysłane zostały dwie wiadomości w sprawie Programu Partnerskiego (2012-05-16 i 2012-05-19), na które nie uzyskałem odpowiedzi.

Proszę sprawdzić swojego maila (ten adres, który został użyty podczas rejestracji na finta.pl).
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez boopoland » 24 cze 2012, o 12:29

jak na forum ustawic podpis? :(
Klikamy, pomagamy - Humanitarni
boopoland
 
Posty: 110
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez admin » 24 cze 2012, o 19:10

Okazało się, że zakładka Profil w Panelu użytkownika na forum była zablokowana. Teraz jest już dostępna. Załączyłem również poglądowy obrazek.
Załączniki
• Panel użytkownika • Podpis-200606.png
• Panel użytkownika • Podpis-200606.png (57.53 KiB) Przeglądane 12480 razy
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez boopoland » 24 cze 2012, o 19:25

no właśnie szukałam tego i szukałam i znaleźć nie mogłam.
dzięki za szybką reakcję :)
Klikamy, pomagamy - Humanitarni
boopoland
 
Posty: 110
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez Monika » 5 wrz 2012, o 08:36

Niestety, kilkukrotnie już spotkałam się tutaj z sytuacją, że ktoś zamawia ode mnie przedmiot, a później nie potwierdza jego odbioru. Uważam, że to poniżające, jesli muszę prosić zamawiającego o punkty, które mi się należą.
Wiem, że takiemu uzytkownikowi mogę wystawić zła opinię. Wiem, że zawsze mogę się zwrócić o pomoc do Admina.
Czy istnieje również możliwość "zablokowania" danego użytkownika tak, żeby nie mógł pobierać ode mnie więcej przedmiotów? Wolę danego przedmiotu nie oddać w ogóle niż prosić o "zapłatę" za niego. Chętnie skorzystałabym więc z opcji "blokowania", ale nie wiem, czy istnieje taka mozliwość.
Monika
 
Posty: 27
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 10:04


Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez ederlezi » 25 paź 2012, o 16:39

Hej! Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z programem partnerskim? Dziś mi się wyświetliło, że zwerbowałam użytkownika, a ja nawet nie wiem jak to zrobiłam... :P
ederlezi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 mar 2012, o 11:04

Re: Pomożecie? Pomożemy!

Postprzez Ananka » 25 paź 2012, o 17:24

Wszystkie informacje masz dostępne na stronie głównej finty
TU KLIKNIJ i czytnij
pewnie w Twoim przypadku bardziej zadziałał ten akapit
Referencje pasywne działają w zasadzie nawet bez naszego aktywnego zaangażowania w Programie Partnerskim. Wystarczy wystawić do wymiany swoje przedmioty. Jeśli internauta wejdzie na stronę ze szczegółami wystawionego przez nas przedmiotu, w jego przeglądarce zostanie zapisane ciasteczko (cookie) ważne przez 1 dzień z naszym loginem. Jeśli w ciągu tego 1 dnia internauta zarejestruje się w serwisie to zostanie on przypisany jako "zwerbowany" przez Ciebie.

Eh, nawet cię sprawdziłam i widzę, że na pierwszym z brzegu twoim blogu masz widżet finty. No to ktoś pewnie wszedł na blog, kliknął widżet, spodobała mu się finta i się zarejestrował i już. No po coś ten widżet masz tam zainstalowany [ja bym nie umiała nawet tego zrobić ;p]
Ba! Jak ten ktoś zaloguje się po 7 dniach dostaniesz dodatkowe 40 pkt, a jak będzie się wymieniał, to od każdej jego sprzedanej rzeczy dostaniesz 5% wartości transakcji.
No ale to sobie już poczytaj ten program partnerski.
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości

cron